Ana Sayfa- Hakkımızda

Demre yaşlı bakımevi ve huzurevi


Demre yaşlı bakımevi ve huzurevi hakkında Özenle planlanmış bir yaşam alanı olarak düzenlenen Demre Yaşlı Bakım Merkezi olarak sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmak en büyük hedefimiz. İstanbul Yaşlı Bakım Merkezi olarak Gölgesinde hayat bulduğumuz çınarlarımıza sahip çıkıyoruz.


Bakımevimiz Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlıdır.

29 yatak kapasiteli olup (4 kişilik,3 kişilik,2 kişilik ve tek kişilik isteğe göre tv ve mini buz dolaplı) odalarımız mevcuttur. 4 müstakil kattan oluşan binamız 24 saat kesintisiz kamera ile görüntülenip aileler tarafından izlenebilmekte, asansörlü, geniş balkonlara sahip, ferah, deniz manzaralı, havuzlu bir bahçe içerisinde temiz havası ile bilinen sabahları kuş sesleriyle uyandığımız Maltepe Dragos da seçkin bir kurumdur.


Kurumumuzda

Demans hasta bakımı ve rehabilitasyonu, Hastane veya ameliyat sonrası özel bakım ve rehabilitasyonu, yatağa bağımlı hasta ve mobilizasyonu, profesyonel bası yada dolaşım bozukluğuna bağlı dekübit bakımı (bası yaralarında kesin tedavi), Parkinson hasta bakımı ve tedavi düzenlemesi, kanser hastası destek tedavi ve bakımı, trakeostomi hastası bakımı ve tedavisi, aklı melakeleri yerinde kendi işini görebilen hasta bakımı hizmetleri verilmektedir.

Köşk Rahatlığında Huzurevi

Bakıma ihtiyacı olan yaşlılara 7/24 sağlık personeli ile konaklama ortamı sunan Demre Yaşlı Bakımevi ve Huzurevi Merkezi İstanbul Dragos'ta

Demre Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi 10 yılı aşan bir süre ile temiz bir geçmişle var olmuş, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının tüm denetlemelerinden başarılı şekilde geçmiştir.

Demre Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezinde yaşlıyı sosyalleştirme en temel amaçlardan biridir. Bu sebeple işletmemizde geniş sosyal alanlar mevcuttur.

DEMRE Yaşlı Bakım ve Huzurevleri

Olarak sahip olduğumuz kültür ve gelenekler çerçevesinde hizmet verdiğimiz kişilerin var olan olumlu alışkanlıklarını destekleyerek geleceklerini güvende hissetmelerini amaçlıyoruz.

Bu amaç çerçevesinde sevgi, huzur ve anlayış dolu bir aile ortamında eğitimli ve dinamik ekibimizle kişiye özel hizmet anlayışını benimsedik. Demans, alzheimer, parkinson, felç gibi rahatsızlıklar sonucu kendi öz bakımını yapmakta zorlanan büyüklerimize belirli bir süre ya da sürekli bakım ve rehabilitasyon hizmeti vermek için buradayız.